Son Dakika Haberleri
Anasayfa / KİMDİR / Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı

Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı

Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı  :Gülşen Bunikoğlu özellikle eski yıllarda Tarık Akan ile yer aldığı Ah nerede film ile çok beğeni almış ve başarısı günden güne konuşulmuştur. Hele de iz bırakan oyunculardan biri olmuştur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı diye merak edenler bu siteden yeterince bilgi sahibi olabilirler. Beş aralık bin dokuz yüz elli dört tarihinde İstanbul şehrinde doğmuştur.

Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı

Gülşen Bubikoğlu Fatih kız lisesinden mezun olmuştur. Daha sonra bir kültür merkezinde bir sene boyunca lisans okumuştur. Sonrasında kendi isteği için dans eğitimi ile mankenlik eğitimi almıştır.

Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı
Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı

Gülşen Bubikoğlu bin dokuz yüz yetmiş üç tarihinde bir dergi sayesinde sinema dünyasına girmiştir.

İlk filmi yaban adlı bir filmdir.

Hatta yaban filminde kendisi başrol oynamıştır.

Bin dokuz yüz yetmiş dört tarihinde dünya evine girdi ve eşi Türker İnanoğludur.

Bin dokuz yüz yetmiş yedi tarihinde de Zeynep İnanoğlu adlı bir kızı dünyaya gelmiştir. Gülsen Bubikoğlunun hayatı hakkında sizleri bilgilendirdik. Şimdi de çalışmalarından bahsetmek isterim.

Antalya film festivalinde en iyi kadın oyuncu olarak seçildi.

Hatta Makedonya da ve Moskova da ülkesini de temsil etmiştir.

Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı

Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı özellikle Tarık Akan ile birlikte film ve dizileri olmuştur. Hayranları da Gülşen Bubikoğlu ile birlikte yer aldıkları filmde çok sevilmiş ve hala da izlenmektedir. G

ülşen Bubikoğlunun resimleri için de bu sayfada göz atmanızı öneririm. Bu sayfada Gülşen Bubikoğlunun hem eski hali hem de yeni halinin fotoğrafları yer almaktadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Gülşen Bubikoğlu Kimdir Hayatı

Gülşen Bubikoğlu en ünlü artisti ve en beğenilen yüzüdür ki hala insanlar için öyledir. Kendisi hem komedi sineması ve hem de drama filmlerinde başarıyı elde eden bir bayandır.

Güzelliği ile ve başarısı ile hayranlarının dilindedir. Ses adlı dergide artist seçmeleri vardı ve Gülşen Bubikoğlu da katılmıştı.

Elemelerden sonra çok dikkat çeken bir isimdi.

Bir çok yapım şirketi kendisi ile çalışmak istediği için Gülşen Bubikoğlu birinci seçilmedi. Oyılların birincisi sadece Necla Nazır olmuştu.

Ardından Türker İnanoğlu aynı zaman da yabani filminin de yapımcısıydı.

Gülşen Bubikoğlunun kızı Zeynep İnanoğlu doğduktan sonra sırasıyla baş belası, mücevher hırsızları ve üç kağıtçılar adlı filmlerde yer almıştır.

Bin dokuz yüz seksen bir tarihinde Gülşen Bubikoğlunun oynadığı gırgıriye filminde Gülliye karakterini canlandırmıştır.

Bu film insanlar tarafından çok beğenildi ve izleyenlerin sayısı da oldukça fazlaydı. Gırgıriyenin daha bir çok filmi vardı.

Gülşen Bubikoğlu kimdir? bu filmler ile unutulmaz artist isimler arasında yer almıştır.

hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir